Zależy Wam na rzetelnym reportażu, dobrych jakościowo zdjęć pełnych emocji?

Idealnie trafiliście!

Nazywam się Marcin Łabuda i chętnie zostanę Waszym fotografem.

Obszerny reportaż ślubny 1500 – 2000 obrobionych fotografii
P
lener ślubny ~150  kadrów uchwyconych w inny dzień
150 odbitek na papierze matowym w formacie 15×23
Drewniany pendrive na wszystkie Wasze zdjęcia cyfrowe w najwyższej jakości
Autorska, drewniana szkatułka z wygrawerowanymi Waszymi imionami
Prywatna galeria online, dla Was i dla Waszych gości na okres 6 miesięcy

               Przy całodziennym reportażu minimalna ilość zdjęć to 1500. Nie określam maksymalnej ilości. Dodatkowo z sesji plenerowej nie mniej niż 100. Wszystko zależy od atmosfery, miejsca i od Was samych. Nie pobieram żadnych dodatkowych opłat za większą ich ilość. Oddaję Wam wszystkie te fotografie, które uważam za udane i wartościowe.

Dostaniecie również dostęp do galerii internetowej z Waszymi wszystkimi zdjęciami z reportażu. Otrzymacie indywidualne hasło, galeria będzie aktywna 6 miesięcy. Link wraz z hasłem które otrzymacie, możecie rozsyłać komu tylko chcecie. W galerii będą pomniejszone pliki przygotowane do publikacji, do wydruków należy użyć plików pełnowymiarowych z Waszego pendrive.
          Dwa dni przed ślubem, uzgadniam z Wami szczegóły mojej pracy. Ustalamy godziny i adresy reportażu. Fotografować zaczynam zazwyczaj 3 godziny przed ślubem. Pracuję tak, by nikogo nie stresować. Lubię luźną i miłą atmosferę, naturalne zachowanie i emocje. Staram się uchwycić ludzi takimi, jacy są. Nie stosuję retuszu, nie wyszczuplam, nie prostuję nosów. Nie poproszę Was o uśmiech, jestem miłośnikiem emocji autentycznych, poczekam, aż uśmiech pojawi się sam. Nie powtarzam ujęć, nie znaczy to, że Wam nie pomogę, jak macie wątpliwości lub jakieś pytania, jestem z Wami i dla Was do około 00:30.           Najwygodniej dla nas, to zdjęcia plenerowe w innym dniu. Na realizacje pleneru macie rok. Wspólnie wybieramy lokalizację, jestem otwarty na propozycje. Środki transportu, koszty dojazdów i ewentualne opłaty za bilety i wejściówki są po Waszej stronie.
Nie czekam z oddaniem materiału ślubnego do finalizacji pleneru. Oddaję Wam pendrive z reportażem wraz z miejscem na zdjęcia z sesji (udostępnię Wam je online). Standardowy plener trwa zazwyczaj do 3 godzin.
Istnieje możliwość pleneru zagranicznego. Wszelkie koszty z tym związane są po Waszej stronie (dojazdy, loty i noclegi). Dopłata do takiego pleneru to symboliczne 500 zł. Dostajecie wtedy cały drugi dzień sesji oraz dużo większą liczbę zdjęć niż w przypadku pleneru standardowego.
Chętnie Wam pomogę zorganizować taki wyjazd, znajdę najkorzystniejsze cenowo połączenia i dobry budżetowy nocleg. Na taki wypad  nie trzeba dużego budżetu.

zasieg pracy           Jestem z Przemyśla w województwie podkarpackim. To główny rejon mojej pracy. Jestem mobilny i nie mam problemu z dojazdami do innych województw.

                 Mój czas i amortyzacja sprzętu mają swoją cenę, jest zależna od przejechanych kilometrów, użytych materiałów i pochłoniętej energii. Pakiet mam jeden, więc cena jest jedna, nie oferuję opcji okrojonych, oferuję produkt twórczy, którym jest finalny reportaż ślubny.
Bym mógł Wam wycenić swoją usługę, napiszcie lub zadzwońcie, poinformujcie mnie o dacie i miejscach reportażu. Wtedy podam Wam moją stawkę.publikacja.jpg              Dzięki publikacji zdjęć, które wybiórczo zamieszczam na profilach TF na Facebooku i Instagramie oraz na tej stronie, macie wgląd w mój styl, w mój sposób kadrowania oraz w jakość techniczną samych fotografii (mimo małej rozdzielczości i wysokiej kompresji zdjęć publikowanych). Właśnie dzięki tym zdjęciom do mnie trafiliście. Dlatego zależy mi na tym, by móc je pokazać. To istotny element promocji mojej pracy, pomagający przyszłym parom do mnie dotrzeć i podjąć decyzję o współpracy. Na moich fotografiach nie pokazuję nikogo w złym świetle, nie robię kompromitujących ujęć. Na tą stronę trafia około 25% z reportażu, na portalach społecznościowych pojedyncze, ciekawsze kadry.                 Mój średni czas pracy nad materiałem to około 10 dni. W szczycie sezonu zdarzy się tak, że Wasze zdjęcia zacznę obrabiać dopiero po okresie kilku tygodni. Czas oczekiwania to od 2 do nawet 14 tygodni. Lecz staram się nie przekraczać czasu 2-3 miesięcy od daty ślubu.

WOLNE TERMINY SOBOTNIE

na sezon 2023:
15/22/29 lipca
5 sierpnia
14/21/28 października

na sezon 2024:
4/11/18 maja
8/15/22/29 czerwca
6/13/20 lipca
17 sierpnia
21/28 września
5/12/19/26 października

Trwają już zapisy na sezon 2025. O inne terminy proszę pytać. 

Marcin